Tytuł Lorda lub Lady dla setki graczy Elden Ring

Interesująca inicjatywa, którą jednak trzeba traktować z lekkim przymrużeniem oka. O co dokładnie chodzi z ziemią i tytułami od twórców Elden Ring?

Tytuł i ziemia w Szkocji

Setka wybranych graczy Elden Ring otrzyma kawałek własnej ziemi w Szkocji. Będzie można zrobić z nią wszystko, co jest zgodne z prawem. Każdy z wybranych graczy otrzyma również tytuł Lorda lub Lady, którym będzie można podpisywać się na oficjalnych dokumentach.

O co w tym chodzi?

Oczywiście cała kampania jest jak najbardziej prawdziwa, ale znajduje się w niej pewien haczyk. Ziemia oferowana przez twórców Elden Ring ma powierzchnię do 30 metrów kwadratowych, a na dodatek znajduje się na terenie rezerwatu przyrody. Cała inicjatywa nie tylko jest reklamą Elden Ring, ale przede wszystkim ma na celu udzielenie pomocy w konserwacji przyrody w Szkocji.

Istotny jest również fakt, że aby otrzymać ziemię należy być obywatelem Wielkiej Brytanii lub Irlandii.

Krótko mówiąc rozdawanie ziemi w Szkocji oraz tytułów Lorda i Lady jest ciekawym i oryginalnym sposobem na zadbanie o tereny zielone kraju. A kto nie chciałby mieć oficjalnej możliwości mianowania się Lordem i chwalenia się swoją ziemią na szkockich terenach?

Jak otrzymać ziemię i tytuł?

Mimo wszystko zgłosić może się każdy, a Polaków z obywatelstwem brytyjskim również nie brakuje. Chcąc zdobyć szansę na otrzymanie tytułu Lorda lub Lady oraz kawałek własnej ziemi w Szkocji należy uzasadnić powód, dla którego powinno zostać się wybranym. Tak gotowe podanie wystarczy przesłać na wskazany adres e-mail znajdujący się na oficjalnej stronie Elden Ring lub Highland Titles.

Istnieje również możliwość nominowania swoich znajomych, którzy grają w Elden Ring. W takim przypadku warunki uczestnictwa w konkursie są takie same, ale trzeba opisać wybranego przez siebie gracza. Jeśli udałoby się przejść proces weryfikacji, byłby to z pewnością oryginalny i niezapomniany prezent.

Źródło: https://www.globalny.pl/